Sportovní den

 

Nejhodnotnější výkony závodu předvedli:

Michaela Holečková -  60m 8,4, skok daleký 456

Vladimír Mašek - vrh koulí 12,12

Kateřina Kornová - skok vysoký 150

Šimon Svoboda - skok vysoký 155

Johana Satoriová - 600m 2:11,0

Magdaléna Párecká - 800m 2:53,9

David Pivetz - 1km 3:29,0

Adam Pivetz - 4:55,0

výsledková listina

SPORTOVNÍ DEN 25.4. 2019    
           
           
  60m        
H1     D1    
8,9 Hynek Vichr p 9,1 Magdaléna Rybová s
9,0 Šimon Novák s 9,5 Ema Rohn p
9,5 Lukáš Karas s 10,0 Markéta Bernášková p
9,8 Lukáš Steininger p 10,2 Eva Beníšková s
10,0 Radek Vaník p 10,5 Sylva Šperlová s
      11,3 Kristýna Nováková p
           
H2     D2    
8,0 Šimon Svoboda k 8,4 Michaela Holečková t
8,5 Tomáš Kůrka t 8,5 Michaela Šantrůčková k
8,7 Sebastián Ryba k 9,4 Adéla Orthová t
8,8 Jakub Kolbek k 10,1 Natálie Půroková k
9,1 Michail Čamarnyk t 10,6 Eliška Kurcová t
10,1 Adam Pokorný t 10,6 Natálie Kotalová k
           
  skok daleký        
H1     D1    
4,21 Lukáš Steininger p 4,02 Eva Pivetzová p
4,08 David Pivetz p 3,69 Sylva Šperlová s
4,02 Vít Požárek s 3,55 Kristýna Rudová p
3,86 Josef Kolář s 3,42 Markéta Bernášková p
3,73 Benjamin Svoboda p 3,40 Eva Beníšková s
3,22 Martin Kalný s 3,22 Kateřina Choulíková s
           
H2     D2    
4,65 Ondřej Chalupka k 4,56 Michaela Holečková t
4,20 Damian Málek k 4,33 Michaela Šantrůčková k
4,08 Ondřej Jarolímek t 4,14 Amálie Prexlová k
4,07 Patrik Ježek t 3,38 Natálie Půroková k
3,57 Jáchym Španěl t 3,31 Natálie Bártíková t
0 Matěj Čech k 3,03 Lucie Vaňková t
           
  skok vysoký        
H1     D1    
1,25 Vít Požárek s 1,25 Eva Pivetzová p
1,15 Tomáš Šafařík s 1,10 Jolana Koppová p
1,15 Jan Figura s 1,10 Barbora Suková s
1,15 Samuel Švehla p 1,05 Ema Rohn p
1,10 Radek Vaník p 1,05 Linda Zdobinská s
1,10 Michal Drábek p      
           
H2     D2    
1,55 Šimon Svoboda k 1,50 Kateřina Kornová k
1,50 Adam Pivetz k 1,40 Hana Šlégrová k
1,45 Ondřej Chalupka k 1,30 Eliška Káňová t
1,35 Ondřej Jarolímek t 1,25 Aneta Škulinová t
1,15 Jonáš Vaník t 1,15 Zuzana Kirchnerová t
1,10 Jáchym Španěl t 1,15 Magdaléna Párecká k
           
           
           
  hod míčkem        
H1     D1    
47,28 Matěj Sova s 37,08 Magdaléna Rybová s
42,85 Lukáš Karas s 32,29 Kateřina Herboltová s
40,90 Jáchym Švejd p 32,00 Kristýna Rudová p
40,65 Benjamin Svoboda p 26,01 Viktorie Vyskočilová p
38,57 Martin Kalný s 24,72 Amálie Zelená p
34,20 Adam Riedl p      
           
  vrh koulí        
H2     D2    
12,12 Vladimír Mašek k 9,00 Kateřina Kornová k
9,29 Tomáš Kůrka t 7,44 Eliška Káňová t
8,33 Antonín Lejsek t 7,33 Marie Križková t
8,28 Matěj Čech k 7,29 Marie Fornousová k
7,95 Michail Čamarnyk t 7,03 Tereza Votrubová k
7,47 Daniel Švíka k 5,15 Barbora Zelená t
           
  1 000m     600m  
H1     D1    
03:29,0 David Pivetz p 02:11,0 Johana Satoriová s
03:34,0 Matěj Sova s 02:13,3 Jolana Kopová p
03:35,4 Hynek Vichr p 02:17,2 Kateřina Herboltová s
03:37,0 Šimon Novák s 02:21,0 Radka Mičulková p
03:49,0 Nauš s 02:31,3 Kristýna Nováková p
04:10,0 Václav Kučera p 02:35,0 Andrea Falešníková s
           
  1 500m     800m  
H2     D2    
04:55,0 Adam Pivetz k 02:53,9 Magdaléna Párecká k
05:30,0 Sebastian Ryba k 03:01,5 Marie Fornousová k
05:47,0 Patrik Ježek t 03:02,5 Amálie Prexlová k
06:04,0 Joel Novotný k 03:07,4 Adéla Orthová t
06:20,0 Jonáš Vaník t 03:16,4 Marie Križková t
08:29,0 Josef Houdeček t 03:41,2 Tereza Knetlová t
           
  štafety 4x60m        
H     D    
34,6 kvarta   36,6 kvarta  
36,7 sekunda   37,6 sekunda  
37,2 prima   37,7 prima  
38,3 tercie   38,9 tercie  
           
  štafety 4x60m mix        
           
32,8 kvarta        
34,7 tercie        
37,6 sekunda        
38,8 prima        
           
      body    
  UTKÁNÍ PRIMA - SEKUNDA 120 : 135    
           
  UTKÁNÍ TERCIE - KVARTA 98 : 152    
           

Fotogalerie k shlédnutí →
Líbí se Vám článek?
SYNEK Richard, 1.5.2019

Zpět na přehled aktualit →