Seznamovací kurzy pro první ročníky

SEZNAMOVACÍ KURZ 2019

1. A

Datum a místo konání: 4.-5. září, Šimanov

Odjezd: středa 4.9.: Studenti mají 1. a 2. vyučovací hodinu podle rozvrhu, po svačině odejdou společně s třídním učitelem na autobusovou zastávku na nábřeží. Odjezd autobusu v 9:59.

Příjezd: čvtrtek 5.9.: Sušice budova Fixnetu (Pravdova ul.) 13:00 – 13:15

Informace: V Šimanově je zajištěna strava (2x oběd, večeře, snídaně), spát budou studenti v 5 lůžkových chatkách, do kterých dostanou prostěradlo.

Cestu na kurz absolvujeme linkovým autobusem, na cestu zpět máme objednaný autobus.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky, psací potřeby, šátek, pití (k dispozici bude čaj). Od autobusu půjdeme asi 2km pěšky z kopce – vezměte si jen nejnutnější věci.

Cena kurzu 450,-Kč – studenti odevzdají třídní učitelce před cestou.

Prima A

Datum a místo konání: 5.-6. září, Šimanov

Odjezd: čtvrtek 5.9.: Studenti mají první 4 vyučovací hodiny podle rozvrhu. Autobus bude odjíždět od budovy Fixnetu v 12:30  – sraz před budovou gymnázia ve 12:15.

Příjezd: pátek 6.9.: Sušice nábřeží 16:00

Informace: V Šimanově je zajištěna strava (večeře, snídaně, oběd), spát budou studenti v 5 lůžkových chatkách, do kterých dostanou prostěradlo.

Cestu na kurz absolvujeme objednaným autobusem, cestu zpět linkovým.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky, psací potřeby, šátek, pití (k dispozici bude čaj). K autobusu půjdeme asi 2km pěšky do kopce – vezměte si jen nejnutnější věci.

Cena kurzu 400,-Kč – studenti odevzdají třídní učitelce před cestou.

Líbí se Vám článek?
LHOTKOVÁ Kateřina , 30.8.2019