Roušky i ve výuce!

Na základě opatření MZ ČR bude od pátku 18.září 2020 povinné nošení roušek ve školách i během výuky. Prosíme žáky, aby se do školy vybavili dostatečným množstvím roušek, které si budou moci při jejich intenzivním nošení i několikrát denně vyměnit.
V současné situaci je nutné se o roušky starat, mít je v uzavřeném igelitovém sáčku nebo v jiném vhodném pouzdře a nikde je neodkládat.

Dbejme prosím všech pokynů pro zvýšená hygienická opatření jako je časté mytí a dezinfekce rukou. Buďme k sobě ohleduplní, solidární a empatičtí. Protože jedině tak vytvoříme ve škole co nejbezpečnější prostředí a přívětivou atmosféru.

Jménem školy děkuji všem žákům a zaměstnancům, kteří poctivě do dnešního dne ve společných prostorách školy chránili jak sebe, tak i nás ostatní.

Líbí se Vám článek?
KRATOCHVÍL Ivan, 17.9.2020