2017–2018

Informatika – Wordprocessing

Finále – Mistrovství ČR v grafických disciplínách

8. místo – Aneta Linzmajerová

15. místo – Antonín Šustr 

Krajské kolo

1. místo – Aneta Linzmajerová

2. místo – Antonín Šustr

3. místo – Martina Houbová

Školní kolo

1. místo – Aneta Linzmajerová

2. místo – Antonín Šustr

3. místo – Martina Houbová 

Informatika – Bobřík informatiky

Národní kolo

Kategorie Kadet: Kryštof Satorie – 240 bodů (1. místo v národním kole), John Joel Novotný – 228 bodů, Jan Švejd – 228 bodů, Jindřich Lidinský – 228 bodů, Jáchym Satorie – 228 bodů

Kategorie Junior: Vítězslav Helíšek – 193 bodů

Kategorie Senior: Patrik Drbal – 158 bodů

Školní kolo

Kategorie Benjamin: Eliška Káňová – 220 bodů, František Březina – 203 bodů

Matematika – Logická olympiáda

Finále

3. místo – Tomáš Falešník (kategorie B)

Krajské semifinále

3. místo – Tomáš Falešník (kategorie B)

9. místo – Anna Chocová (kategorie C)

Úspěšní řešitelé základního kola v kategorii B

Falešník Tomáš, Švejd Jan, Pivetz Adam, Vastl Radek, Novotný John Joel, Švíka Daniel, Kulhánek Michal, Tunková Eliška, Krejčová Zuzana, Jarošová Alena, Kolbek Jakub, Málek Damian, Božíková Adéla, Satorie Kryštof, Párecká Magdaléna, Mičke Stanislav

Úspěšní řešitelé základního kola v kategorii C

Chocová Anna, Káňová NikolaMotl Jan, Michna Josef, Svatková Barbora, Hasoň Michael, Knapová Veronika, Slopovská Kristýna, Houbová Martina

Informatika – Kraje pro bezpečný Internet

Úspěšní řešitelé vědomostního kvízu

Bárníková Natálie, Beníšek Jiří, Holečková Michaela, Jarolímová Tereza, Knetlová Eliška, Knetlová Tereza, Falešník Tomáš, Fornousová Marie, Kulhánek Michal, Mičke Stanislav, Novotný John Joel, Párecká Magdaléna, Pivetz Adam, Ryba Sebastián, Satorie Kryštof, Kolbek Jakub, Potužáková Eliška, Šafaříková Lucie, Ngo Thi Thanh Huyen, Šantrůček Radek, Vašková Petra, Drbal Patrik, Krulec Petr, Mejstřík Prokop, Houbová Martina

Úspěšní řešitelé kvízu PLUS

Bárníková Natálie, Beníšek Jiří, Holečková Michaela, Jarolímová Tereza, Falešník Tomáš, Novotný John Joel, Satorie Kryštof, Kolbek Jakub, Ngo Thi Thanh Huyen, Vašková Petra, Drbal Patrik, Krulec Petr, Houbová Martina